Pečený lilek se sýrem
@sookie nenechavas ho pred tim "vypotit"?A s cim to podavas? Diky!
11. bře 2015
sookie
autor@aluskaasimon priznam se, ze lilek nenechávám vypotit nikdy🙂 a já to jím jen takhle🙂
12. bře 2015
jééé lilek miluju na grilu jen s česnekem ...
12. lis 2015

lilek nakrájím na asi 1cm silná kolečka, posypu kořením podle chuti a na 180 pecu asi 20 minut. pak posypu strouhaným sýrem a ještě nechám chvilku zapéct