Kokosová panna cotta
Vypadá to krásně, jak z porcelánu. 🙂
11. dub 2015
@sookie myslis, ze by se to povedlo i jen z mleka?
19. srp 2015
sookie
autor@sweettweety povedlo, dělám to z mléka pořád, tady jsem asi zrovna potřebovala dopotřebovat kokos. smetanu;)
19. srp 2015
19. srp 2015
@sookie super, uz tam slidim 😵 diky
19. srp 2015

200ml kokosové smetany, 2g práškového agaru a 1 lžíci agávového sirupu smícháme, přivedeme k varu, chvilku provaříme, naplníme do formiček a dáme vychladit