Polévka s černými fazolemi a quinoou
teda ja mam na to chuť!!!! vypada to uzasne!
25. led 2016
sookie
autor@terdaberda děkuju🙂 hlavně to i úžasně chutná😉
25. led 2016
@sookie To věřím, v nejbližší době to vyzkouším! 🙂
25. led 2016
teda ja mam na to chuť!!!! vypada to uzasne!
@terdaberda děkuju🙂 hlavně to i úžasně chutná😉
@sookie To věřím, v nejbližší době to vyzkouším! 🙂
nečekaný hit!🙂 malá donedávna nejedlice si 3krát (!) přidala a mezi pomlaskáváním občas prohlásila "doblota"🙂
na olivovém oleji jsem osmahla nadrobno nakrájenou mrkev a řapíkatý celer, zalila asi hrnkem passaty a horkou vodou, přidala propláchnutou quinou, bobkový list, bazalku, mletý koriandr a mletý římský kmín, po 15 minutých jsem přidala předem uvařené černé fazole, nadrobno nakrájenou cuketu a kukuřici a uvařila do měkka