Kokosový dortík s broskví
Tak to mě dostalo! Neuvěřitelně skvěle vypadá!!
10. zář 2015
jéé, to je hezký. ty jsi šikovná. nakonec budeš i vyřezávat malé městečka z melounu 🙂
10. zář 2015
sookie
autor@marticep
@zuzkaamichal já jsem z toho taky nadšená, vypadá to krásně, a přitom to je tak strašně jednoduchý!🙂
10. zář 2015
Ty jo tak to je bomba!! To vypadá jak od profíka! 🙂
7. říj 2015
vypadá to fakticky dobře... krásné...
7. říj 2015

http://mlsnamama.blogspot.cz/2015/09/kokosovy-d...