Podzimní raw tartaletky
jéééééééééééé. to je úžasný. to chci taky.
10. říj 2015
sookie
autor@zuzkaamichal doražte, vyrobím🙂 dnes jsem dělala znova tu makovou, je skvělá, chutnalo to i adě a k., tak to už je co říct!🙂
10. říj 2015
@sookie ne. jsi hodná. vypadá to ale krásně.
10. říj 2015
To vypada krasne 😉
14. říj 2015
sookie
autor@sweettweety děkuju!🙂 a taky jsou strašně jednoduchý a moc dobrý!;)
14. říj 2015

http://mlsnamama.blogspot.cz/2015/10/podzimni-r...