Tapioka pudink
Ale vypadá to krásně, to se tomu upřít nedá!
17. lis 2015
Nebylo to dobré? Já to zrovna nedávno zahlédla v albu u katyx a chtěla taky vyzkoušet...
17. lis 2015
proč nechutnal?
17. lis 2015
Ale vypadá to krásně, to se tomu upřít nedá!
Nebylo to dobré? Já to zrovna nedávno zahlédla v albu u katyx a chtěla taky vyzkoušet...
proč nechutnal?
z kokosového mléka, vanilky a agávového sirupu.
poprvé a naposledy:/