Celozrnný chléb - bez droždí, bez pšenice
@sookie to je super recept,nemám ráda věci kde je potřeba droždí a těsto hnětat,takže tenhle určitě zkusím 🙂 Forma nemusí se vysýpat moukou,prostě jen vyliju těsto
31. led 2016
sookie
autor@roznickovao já ho peču obden, je jednoduchý a dobrý. povede se i z čistě celozrnné žitné. ale do formy pro jistotu dávám pečící papír.
31. led 2016

http://mlsnamama.blogspot.cz/2015/12/celozrnny-...