Bezlepkový makovec II.
Chutná stejně dobře jako vypadá? 🙂
12. únor 2016
Mnam... A použít třeba jen špaldovou mouku by nešlo?
12. únor 2016
smekám, dnes jsem upekla a je vynikající!!!! i můj lepkový manžel se olizuje 🙂 díky moc!
29. únor 2016
Chutná stejně dobře jako vypadá? 🙂
Mnam... A použít třeba jen špaldovou mouku by nešlo?
smekám, dnes jsem upekla a je vynikající!!!! i můj lepkový manžel se olizuje 🙂 díky moc!
http://mlsnamama.blogspot.cz/2016/02/makovec-be...