Raw čokoládové košíčky s jahodovým "tvarohovým" krémem
My máme fakt nějakou telepatii 😀 Já dneska poprvý zkusila fern´mentovanej kešu "tvaroh" a hodlám do něj použít jahody 😀
Tohle vypadá opět krásně!
20. čer 2016
Bože to je krása😀
21. čer 2016
My máme fakt nějakou telepatii 😀 Já dneska poprvý zkusila fern´mentovanej kešu "tvaroh" a hodlám do něj použít jahody 😀
Tohle vypadá opět krásně!
Bože to je krása😀
http://mlsnamama.blogspot.cz/2016/06/raw-cokola...