Nepečený jahodový dort (vegan)
tak ten musim anice udělat. miluje růžovou🙂 možná ho zkusim k svátku.
12. čer 2017
sookie
autor@zuzkaamichal jestli ještě budou jahody.. Ale je fakt dobrý, podle adel jeden z nejlepších, co jsem kdy dělala 😀
12. čer 2017
@sookie co je to ta panela?
12. čer 2017
sookie
autor@zuzkaamichal
@litsea sušená trtinova šťáva, vypadá to jako třtinový cukr, klidně bych ho dala místo té panely, nebo třeba kokosový cukr
12. čer 2017
@sookie aha,díky.jsem hned moudřejší 🙂
12. čer 2017
sookie
autor12. čer 2017


Nepečený jahodový dort (vegan)
http://mlsnamama.blogspot.cz/2017/06/nepeceny-j...