soutez
28. črc 2013

Soutěž o balíčky kojenecké a dětské kosmetiky Bübchen

Milé maminky, tatínci a všichni příznivci stránek modrykonik.cz,

připravili jsme pro Vás soutěž o balíčky kojenecké a dětské kosmetiky Bübchen, každý v hodnotě 500,-Kč. Během soutěže odměníme 7 výherců kojenecké řady a 7 výherců řady Kids, pro děti od tří let.

Matka příroda nám nabízí velké bohatství v podobě rostlin, stromů, které obsahují cenné a účinné látky a dlouhodobě se osvědčily v léčitelství.

Výrobci dětské kosmetiky Bübchen jsou si toho také vědomi a proto jejich produkty obsahují přírodní látky.

Každá z nich plní zcela určitou funkci:

  • Výtažek z heřmánku mírní podráždění a působí protizánětlivě na pokožku malého dítěte.
  • Výtažek z lipových květů uklidňuje.
  • Výtažek z květů měsíčků pomáhá citlivé a narušené pokožce.
  • Včelí vosk zabezpečuje, že je dětská pokožka měkká, elastická.
  • Olej z jojobového ořechu vyvolává příjemný pocit jemné pokožky.
  • Rozmarýn zase podporuje prokrvení.

Jednotlivé složky jsou v produktech zakomponovány tak, že dítě je dostatečně chráněno a dostává tu nejlepší péči. Všechny přípravky jsou hypoalergení, dermatologicky testovány. Odborníci (DHA-německá kožní a alergologická asociace) studovali tyto produkty a potvrzují jejich kvalitu. Výrobky byly ohodnoceny jako obzvláště dobře snášenlivé.

Pravidla soutěže:

Do soutěže se můžete zapojit kdykoli během následujícího týdne, tedy od 30.9. do 6.10. 2013.
Jak? Stáčí udělat následující kroky:

  1. Vydejte se na nákupy 🙂. Pokud ve své lékárně, drogerii, prodejně uvidíte výrobky kosmetiky Bübchen, udělejte fotku Vašim mobilem, anebo fotoaparátem.
  2. Ve svém fotoblogu si vytvořte album s názvem "Soutěžím s Bübchen". Poté do něj vložte Vámi pořízenou fotografii a připište k ní, kde jste fotku vyfotili (jaká prodejna, ulice, město).
  3. Následně do fóra pod téma "Soutěž o balíčky kojenecké a dětské kosmetiky Bübchen" uložte váš link na váš fotoblog. A připište poznámku, jak máte staré dítě/děti (abychom věděli, jaký typ výherního balíčku je pro Vás výhodnější). Tím se zařadíte do soutěže. 
  4. Každý den vyhrávají dva výherci (jeden výhraje balíček kojenecké péče, druhý získá výrobky z řady Kids). Výherci budou vybíráni rozpočítavadlem: Kosmetika Bübchen pro děti to nejlepší, v praxi se určitě osvědčí. Rozpočítává se od prvního zapsaného příspěvku pro danný den. Výherci budou na stránkách soutěže vypsáni vždy následující den do 12:00.

Více informací o produktech najdete zde:
Kosmetika Bübchen

Kosmetika Bübchen má také svoje facebookové stránky. Pokud se chcete stát jejich fanouškem a být informováni o novinkách, anebo Vás zajímá nějaká konkrétní otázka k produktům, určitě je navštivte 🙂

Začni psát komentář...

Odešli