icon
51 / 66
avatar

ten je teda těžce v pohodě 😉

22. čer 2012
avatar

@dedulka Já ho občas prohlížím, jestli nemá žábry, páč je víc pod vodou než nad vodou...

22. čer 2012
avatar

@spaagetka tak to je super!!! 🙂

22. čer 2012