
5 / 6
Už máme vybráno, na kojení.
Copak je to prosím za značku?
3. únor 2011
spymike
autor@marcifer posílám přímo odkaz tak to zkus. http://www.hracky-vybavicky.cz/76-kojici-polsta...
3. únor 2011

Copak je to prosím za značku?
@marcifer posílám přímo odkaz tak to zkus. http://www.hracky-vybavicky.cz/76-kojici-polsta...
přesně ten máme a je super!