
1 / 7
Ať víme jak nakupovat
teď koukám že už jedno dítko máš, tak asi víš sama 😀 ale jinak hodně štěstí a zdraví přeji
1. kvě 2011
našemu malímu je 19měsíců (rok a 3/4 ) a máme 74 a podle této tabulky by jsme měli mít 92 🙂
29. kvě 2011

teď koukám že už jedno dítko máš, tak asi víš sama 😀 ale jinak hodně štěstí a zdraví přeji
našemu malímu je 19měsíců (rok a 3/4 ) a máme 74 a podle této tabulky by jsme měli mít 92 🙂
to ti moc nepomuže , já vždycky musím kupovat o pul roku větší páč máme dlouhána 🙂 ale orientačně je to dobrý 🙂)))) a taky záleží na obchodě jak to mají označené. Kupovalal sem ve třech obchodech a každej jinej . Takže naštvaná když krásnej hadřík neoblík, ale už sme vytrénovaní 😀