
3 / 7
Tak klučina nám vychází, podle p.doktora tam toho pindíka máme na 100%
tak nám vyšla holčička a i v bříšku sebou mrská :D
8. kvě 2011
Já to měla přesně takto, můj věk, když jsem otěhotněla byl 25 a otěhotněla jsem v září 🙂 a máme chlapečka 🙂))
15. kvě 2011
super kalendář .taky nám to vyšlo 25 let a říjen vychází kluk a fakt je tam 🙂
29. kvě 2011
tak mě by vycházel klučík a je to slečna🙂
29. kvě 2011
mě tady vyšla holčička a máme ji 🙂) 🙂)
to je parádní kalendář 😉