
1 / 53
Jani, máš ty fotečky krásně udělaný, i když s takovým hezkým miminkem by to ani jinak nešlo!
30. srp 2010
Krásně zpracované!
8. říj 2010
Moc hezký, mohla bys mi prosím poradit v čem bych mohla takhle pěkně upravit fotečky? Moc moc díky ;o)
15. lis 2010
tak pro vás byl pátek 13. tím nejšťastnějším dnem, vid Jani ??? Co Verunka na brášku???