icon
6 / 53
Vzpomínka: monitor na příjmu ve 3 hodiny ráno
avatar

fuj tajbl, tohle už neci nikdy vidět 😀

22. srp 2010
avatar

Au au au!!!!

30. srp 2010
avatar

jak krááásně jsou ty kontrakce vidět.... :o))))

8. říj 2010