icon
10 / 53
avatar

kocour...

22. srp 2010
avatar

Jani ,tak já vidím teda Tebe,myslím,že to máte pěkně s JIRKOU ROZDĚLENÝ.

23. srp 2010
avatar

Krásnej.-) Celej maminka,Verunka byla úplně jiná.-)

2. zář 2010
avatar

to je krásnej vlasáč

7. zář 2010
avatar

Ten overálek je z té pejskové řady že... Moc rádi jsme tyhle pejskový nosili 🙂

8. říj 2010