icon
36 / 53
A taky už kyblíčkujeme, moc se mi tam líbí, tohle byla premiéra
avatar

to je užasný....

22. zář 2010
avatar

Tomík vanu nesnášel, tak jsme si půjčili kyblík a to byl v sedmém nebi!!!!

22. zář 2010
avatar

..super🙂 Luise se taky v kyblíku moc líbí.

25. zář 2010