K vánoční tabuli.. protože bílé Vánoce prostě budou!
ty jo! tak ty jsou uchvatne!!! byla by moznost usit taky jedny, klidne v jine barve nebo tak... a s kratkym nebo s 3/4rukavem???? 😍
1. únor 2020
@stastnulka diky! ☺️jeste to promyslim, zjistila jsem, ze kamoska vas sleduje nekde na fb, obdivuje a ze se uci sit, tak mozna budu jeji pokusný kralik🤭
2. únor 2020
stastnulka
autor@misuleon Pokusní králíci to mají strašně snadné 😂 To je pěkný život! 🙂
3. únor 2020

Jú ty jsou úžasné.... Byla by možnost takovéto šatičky ušít i na mě? A stihnout to do Vánoc? 🙂 Jsou boží.....A jaká by byla případně cena? Děkuji moc moc moc 😀