Set na maminku, dceru a tatínka na svatbu :-)
stastnulka
autor@dzejnin Nemám tušení.. udělala jsem ho na koleni, klasicky 😂
11. dub 2019
krasna latka, jste velice sikovna!
mohla bych vas poprosit, kde jste latku kupovala?
dekuji.
12. dub 2019
@stastnulka Hm, tak to zase nic 😂😀
12. dub 2019
stastnulka
autor@01ajka Na takoydesign, ale bacha, mají tam šílené ceny. Jen prostě bylo trváno na této látce..
12. dub 2019
stastnulka
autor@dzejnin Já si myslím, že to určitě někde bude, šak to šije ženských a ženských a silně pochybuju, že všechny tak random jako já.. 😕
12. dub 2019

To je nádhera! Prosím, kde seženu střih na ty leginy se sukynkou? Děkuji 🙂