stastnulka
autor@velkavera Díky, nesedí, mám je velké v prsou, nejsou pro mě, ale pro kojící maminku, tak mi to tam trošec schází 😂
29. kvě 2019
Já si fotku nezvetsovala 🙂 ale i tak jsou prostě krásné 😉
29. kvě 2019
@velkavera Díky, nesedí, mám je velké v prsou, nejsou pro mě, ale pro kojící maminku, tak mi to tam trošec schází 😂
Já si fotku nezvetsovala 🙂 ale i tak jsou prostě krásné 😉
Nádherné šatičky. Krásně ti sedí. Šikulka