A mohu se ještě zeptat...z jakého materiálu jsou šaty?Jinak krásné společenské šaty a sluší Ti.
30. říj 2019
stastnulka
autor@lena70 Díky moc, tyhle nejsou moje a jsou mi větší, všude bych potřebovala tak 5cm ubrat.. A jsou z bavlněného úpletu, takže společenské moc ne 🙂 Ale je super, že tak vypadají :D
30. říj 2019
díky za odpověď..
30. říj 2019

to je nádherný odstín modré!