stastnulka
autor@losbobos tyyyy jo! To uz je tak dva roky zpátky z nějakého Polska 🤷♀️
26. čer 2020
@stastnulka ahaaaaaa, dekuju 🙂 ;
26. čer 2020
stastnulka
autor@losbobos No není zač, no.. asi moc nepomohlo :D
26. čer 2020
@losbobos tyyyy jo! To uz je tak dva roky zpátky z nějakého Polska 🤷♀️
@stastnulka ahaaaaaa, dekuju 🙂 ;
@losbobos No není zač, no.. asi moc nepomohlo :D
Muzu se zeptat, prosim odkud je latka na leginy? Jsou nsprosto uzasny a asi je nutne potrebuju 😀