Krásné, až mám husinu. 🙂
11. říj 2023
Krásné, já takhle po ránu, když ještě všichni spí, si umím sednout s kafíčkem na zápraží a taky pozoruju nebe...mám tam maminku...a prarodiče a většinou je tam taky vidím ❤️
12. říj 2023
Vidím fénixe
12. říj 2023
Já vidím plesiosaura 🙈 (jsem už tím úplně postižená od syna 😅)
14. říj 2023

Ne. Vidím labuť 🤷♀️🙂