icon
1 / 1
avatar

Ne. Vidím labuť 🤷‍♀️🙂

11. říj 2023
avatar

Krásné, až mám husinu. 🙂

11. říj 2023
avatar

Krásné, já takhle po ránu, když ještě všichni spí, si umím sednout s kafíčkem na zápraží a taky pozoruju nebe...mám tam maminku...a prarodiče a většinou je tam taky vidím ❤️

12. říj 2023
avatar

Vidím fénixe

12. říj 2023
avatar

Já vidím plesiosaura 🙈 (jsem už tím úplně postižená od syna 😅)

14. říj 2023