sunny1981
17. únor 2010
Oblečky pro Madlenku
Tudy nakouknete do mého prvního albíčka zde.
sunny1981
autorAlčo, však mě znáš...já a takovýhle blbinky..na to jsem si našla čas vždycky 🙂
14. dub 2010
Madlenka je krásné jméno, mám ho ráda od malička🙂
9. črc 2010
máš nádherné kousky pro princeznu 🙂 ve všem musí být jistě velká fešanda 😉
30. srp 2010
tvuj fotoblog se mi libi.opravdu se ti moc povedl
17. lis 2010
nrmas vubec za co.to ja rada
17. lis 2010
























































Ahoj leni, jsi vzorně připravená, bude to hezká vzpomínka, nechápu, kde na to bereš čas, já už půl roku dávám dohromady Míšovo album 1.roku 🙂