icon
avatar
sunny1981
17. únor 2010

Oblečky pro Madlenku

Tudy nakouknete do mého prvního albíčka zde.

avatar

Ahoj leni, jsi vzorně připravená, bude to hezká vzpomínka, nechápu, kde na to bereš čas, já už půl roku dávám dohromady Míšovo album 1.roku 🙂

14. dub 2010
avatar

Alčo, však mě znáš...já a takovýhle blbinky..na to jsem si našla čas vždycky 🙂

14. dub 2010
avatar

@pipiii písla jsem ti do IP

25. kvě 2010
avatar

Madlenka je krásné jméno, mám ho ráda od malička🙂

9. črc 2010
avatar

@maudn ještě aby ne, když se také tak jmenuješ 🙂

9. črc 2010
avatar

máš nádherné kousky pro princeznu 🙂 ve všem musí být jistě velká fešanda 😉

30. srp 2010
avatar

@mori Ahoj mori, všechno máme za hubičku z MMB 🙂 a jsme moc spokojený! 🙂

31. srp 2010
avatar

@sunny1981 tak to chápu 🙂 taky tam občas ráda nakupuju 😉

31. srp 2010
avatar

tvuj fotoblog se mi libi.opravdu se ti moc povedl

17. lis 2010
avatar

@milovani moc děkuji za milá slovíčka 🙂

17. lis 2010
avatar

nrmas vubec za co.to ja rada

17. lis 2010