
33 / 33
Vítání občánků
susatko
autorAhoj Sylvi, jsem si to přečetla až teďka, nechodím tady tak často, jak se máš, dívala jsem se na fotky, že Tomášek roste jako z vody.
25. říj 2010

Ahoj Sylvi, jsem si to přečetla až teďka, nechodím tady tak často, jak se máš, dívala jsem se na fotky, že Tomášek roste jako z vody.
Ahoj🙂 tak vidím, že mimi už je na světě ! Moc gratuluji k Lukáškovi ! Sylva a Tomášek🙂