icon
33 / 33
Vítání občánků
avatar

Ahoj🙂 tak vidím, že mimi už je na světě ! Moc gratuluji k Lukáškovi ! Sylva a Tomášek🙂

21. kvě 2010
avatar
susatko
autor

Ahoj Sylvi, jsem si to přečetla až teďka, nechodím tady tak často, jak se máš, dívala jsem se na fotky, že Tomášek roste jako z vody.

25. říj 2010