icon
1 / 1
avatar

Ježíš, ten vyrostl!! Krasaveček!

8. čer 2014
avatar
sweet81
autor

@terulilinka Děkuju🙂 Vyrostl hodně, už to není to miminečko🙂

8. čer 2014
avatar

Nejkrásnější brouček :-*

9. čer 2014
avatar
sweet81
autor

@jancamb Jani, představ si, že jsme vstávali v 9.38h:-) A to šel Denny spát v 19.30h, no z toho víkendu na vzduchu a lítání na zahradě byl hotovej🙂

9. čer 2014
avatar

To víš, Baru - otrava kyslíkem 😀!

9. čer 2014
avatar

Krásný rošťák!

26. čer 2014