sweet81
autor@terulilinka Děkuju🙂 Vyrostl hodně, už to není to miminečko🙂
8. čer 2014
Nejkrásnější brouček :-*
9. čer 2014
To víš, Baru - otrava kyslíkem 😀!
9. čer 2014
Krásný rošťák!
26. čer 2014
@terulilinka Děkuju🙂 Vyrostl hodně, už to není to miminečko🙂
Nejkrásnější brouček :-*
To víš, Baru - otrava kyslíkem 😀!
Krásný rošťák!
Ježíš, ten vyrostl!! Krasaveček!