icon
3 / 7
Spolu papáme.Brácha hranolky, já mlíko :-)
avatar

Teda to máte bráchu šikulu, že pomáhá 🙂

10. kvě 2010
avatar

to jesuper, když pomáhá i bráška

10. kvě 2010
avatar

To je fakt hodný🙂 A Kači, že je Ti podobný🙂

20. kvě 2010