szkatka
17. kvě 2010
Křtiny 16.5.2010 v 10hodin...plný kostel
szkatka
autorrebeca321:Se mší svatou to trvalo asi hodinu a čtvrt.Byla moc hodná až jsem se divila a neplakala ani při polývání.
17. kvě 2010
szkatka
autorrebeca321:U nás se to dost slavilo a léčím se ještě dneska 😝 ...pěkné ale spíš jsem K.O než abych si užila.
17. kvě 2010
Hezký fotečky 🙂.. tak jste si to nakonec užili, co? .. vypadá to krásně slavnostně, bude mít Brigitka hezkou památku 🙂
18. kvě 2010







































Katko, moc hezké fotky 😉 doufám, že jste si to užili... Brigitce to moc slušelo 😵 😉