icon
8 / 12
avatar

jé moc ti to sluší--)))

21. srp 2010
avatar

jsi kráááááásnáá těhulka!!!!!! 😵 A kdopak to fotil?

23. srp 2010
avatar

Přema Fejfar... Je u polikliniky Jih a fakt můžu doporučit... Už nás fotil jednou, když Ondřímu byl rok a visí nám tu v obyváku 2 veliký zvětšený jeho fotky... Velká spokojenost...

23. srp 2010
avatar

jaky mas krasny pupik! to je jako fotka do magazinu pro tehulky!!

27. srp 2010
avatar

@radkayeboah Jo jo, když je dobrej fotograf, jsou i dobrý fotky... On je taky nadmíru spokojený a brzy budu viset i na jeho webu jako ukázka jeho práce 🙂 🙂 🙂 Jinak jestli víš o nějakým magazínu, kterej koupí, tak dej vědět 😀 😀 😀

28. srp 2010
avatar

@tatarina ja jsem chtela taky nejake takove fotecky, ale mam popraskane brisko tak se mi to vubec nelibi a to mastim kazdy bozi den! Ono prej je to na pokozce. Ale tvoje je opravdu vystavni. zkus si najit na netu nejake odkazy na magaziny pro tehu a posli jim to tam...Za zkousku to nic nestoji...

28. srp 2010
avatar

@radkayeboah Ha ha, taky mám trošku popraskané, ale jak říkám, fotograf je šikulka... Třeba, až bude nějakou soutěž, tak to tam pošlu... To bude ostuda 🙂 😀

28. srp 2010
avatar

@tatarina jaka ostuda! Ja mit takove brisko tak ho vsude vystavuju...Muj vecer kdyz mi masiruje brisko tak prstem jezdi po tech striich jako na autodraze...Je to smesne

28. srp 2010