Oooooo
To se musim podivat na listky 👍🏻
Diky za tip
8. srp 2022
tereza2008
autor@lyo je to az na cerven 2023 a teda na me palka, ale verim,ze to bude za ti stat🙂
8. srp 2022
@tereza2008 my na koncerte byli v roce 2017 a taky nam to prislo moc, ale starsi dcera to mela gratis (byla jsem s ni asi v 5. mesici) 😀 pro nas skvely zazitek 🙂 😉
8. srp 2022
Super, užijte si to 🙂 My byli v roce 2016 a byla to paráda. Fakt zážitek 🙂
8. srp 2022
@tereza2008 jj, palka to trda je
I to cekani bude dlouhe
Ale litovala jse, ze jsem minule nebyla a ja jeho hudbu miluju…
9. srp 2022
Byla jsem na koncertě v Brně. Moc pěkné! Jdeš na to dobrým směrem. Já říkám, že vztah jev hyperboly a když vidím pár, který jen cukruje, tak jim to moc nevěřím.
9. srp 2022

Aaach, závidím