icon
1 / 4
avatar

Prosimte, ta sklenicka je tam dnem vzhuru?

7. únor 2021
avatar

nee..sklennicka je normálně, aby mohla pěna jít ven..je na talířku a kolem toho udělaná ta hora z alobalu..ono je to potřeba promíchat, když tam dáš všechny ingredience

8. únor 2021