terissek
23. lis 2010
Vecičky pro naší Amálku
Prosím prosím všechny maminky a těhulky jesli by jste mi nedaly typy na něaké kočárky děkuji moc=)
Doporučujeme
terissek
autorkuknu na něho=)
děkuji moc za typ
23. lis 2010
terissek
autorvypadá dost dobře 🙂 popis je super, hlavně mi vyhovuje veliká korbička budu o něm uvažovat, ještě jednou moc děkuji za radu
23. lis 2010
my máme Gesslein a velká spokojenost 😉
23. lis 2010
terissek
autormrknu🙂...děkuji za typ;)
23. lis 2010


terissku můžu ti dát tip na náš kočárek, jsme s ním velmi spokojení, jmenuje se coletto austin 3....je to snad ten nejlehčí kočárek a velmi snadné skládání, korbička se mi zdá také docela velká 🙂