
3 / 14
KOUPENO
terka_85
autorMy máme tuto vkládačku s autama (jsou tam hasiči, motorka, autobus, atd.). Malej nejdřív nevěděl co s tím, ale pak ho to chytlo a hraje si s tím pořád 🙂
24. říj 2012
Určitě koupit, syn si s tím, různým způsobem, hraje ještě dnes 🙂
24. říj 2012
U nás taky vede 🙂 máme s autama a koupíme asi i zvířátka
24. říj 2012
Máme stejně staré prcky a toto taky možná pořídím 🙂