icon
8 / 42
avatar

Moc Vám to sluší, ale holčička vypadá na tři měsíce, je to fakt velká ženská!!!!!

15. kvě 2010
avatar

Holky jste kraaaaasny ale je to teda macinka velika 🙂

16. kvě 2010
avatar

Krásná🙂

16. kvě 2010
avatar

doktoři si ze mě dělali srandu a říkali: "až budete rodit to třetí dítě, tak bude mít určitě 6 kg"

no, na to se dá odpovědět jen to, že do bran porodnice už s největší pravděpodobností budu vstupovat už jen jako teta.

16. kvě 2010