
8 / 42
Holky jste kraaaaasny ale je to teda macinka velika 🙂
16. kvě 2010
Krásná🙂
16. kvě 2010
terkajesterka
autordoktoři si ze mě dělali srandu a říkali: "až budete rodit to třetí dítě, tak bude mít určitě 6 kg"
no, na to se dá odpovědět jen to, že do bran porodnice už s největší pravděpodobností budu vstupovat už jen jako teta.
16. kvě 2010
Moc Vám to sluší, ale holčička vypadá na tři měsíce, je to fakt velká ženská!!!!!