icon
9 / 42
je mi necelých 5 dní a pustili nás z porodnice :-)
avatar

Tak to je pekna fotecka 🙂)

16. kvě 2010
avatar

Lucinka nádherná, gratulujeme ...

16. kvě 2010
avatar

No nádherná holčička a pěknej teda cvalíček

16. kvě 2010
avatar

Terko, je krásná!

16. kvě 2010
avatar

gratuluji..teda lucinka je pekny cvalda

17. kvě 2010
avatar

krásný cvalíček!

25. kvě 2010