
9 / 42
je mi necelých 5 dní a pustili nás z porodnice :-)
Lucinka nádherná, gratulujeme ...
16. kvě 2010
No nádherná holčička a pěknej teda cvalíček
16. kvě 2010
Terko, je krásná!
16. kvě 2010
gratuluji..teda lucinka je pekny cvalda
17. kvě 2010
krásný cvalíček!
25. kvě 2010
Tak to je pekna fotecka 🙂)