
22 / 42
můj první akt :-D
3 měsíce - 70cm a 8300g
krásná beruška...akorát koukám, že má míry jako ta naše prďola v 11 a půl měsících...ale my začánali z 2,3 kg a 46 cm...:o)
20. pro 2010
terkajesterka
autorto se nám to ale frajeří, když měla porodní váhu víc jak dvojnásobnou.... 😀
aspoň nemáš tak vytahané ruce, já jsem jak opice 😀DD
21. pro 2010
to je kus baby teda - nádhernááá 🙂