
5 / 24
první setkání s bráchou
Teri, moc vám to sluší!!!! Kryštůfek je nádherný, stejně tak jako Maty! Někdy se nám zase ozvi 😉
20. čer 2010
Obrovské gratulace Teri a doufám, že na příští srazík dorazíš s oběma poklady 😉 Zatím se mějte moc krásně a přeji samé pozitivní zážitky 😵
20. čer 2010
Terezko moc moc moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka
20. čer 2010
moc vám to sluší Terezko 🙂