
38 / 74
s dědou jdeme koledovat :o)
terrezka
autorKaci jj 😀 děda dopadnul mnohem hůř než malý koledník 😀 ale bezpečně došli domů, což bylo hlavní 🙂
5. dub 2010

Kaci jj 😀 děda dopadnul mnohem hůř než malý koledník 😀 ale bezpečně došli domů, což bylo hlavní 🙂
Super dvojka 😉