..ještě jsem zapomněla odpovědět🙂...asi nezdravě,ale toustíčkem nepohrdnu nebo nějakou dobrou pomazánkou...kafíčko nebo dobrý čajíček🙂
16. dub 2015
..ještě jsem zapomněla odpovědět🙂...asi nezdravě,ale toustíčkem nepohrdnu nebo nějakou dobrou pomazánkou...kafíčko nebo dobrý čajíček🙂
Vypadá to božsky🙂....