
1 / 12
tak toto je první fotečka :)
tesy22
autor@jancamarkova 4 týden 🙂
27. srp 2012
coze? tak velky mimi jo?
27. srp 2012
tesy22
autor@jancamarkova není velké 🙂 je jen dobře vidět 🙂
27. srp 2012
fakt jo? ja bych prisahala ze vidim hlavicku a telicko 🙂
28. srp 2012
Dobře vyfocené, u nás dělají takové mazanice nepřehledné i v 10 tt 🙂
27. zář 2012
prááávě to se mi taky nezdá tak brzo...já měla v 5t jen flíček? noooo taky se mi zdá že vidím hlavičku a tělíčko...
22. lis 2012
jaky tt?