
5 / 12
CO tam ten muj pupíček asi děla? :D
tohle mi hrozně chybí .... 🙂
20. srp 2012
taky mívám a hlavně u doktorky a nebo minule jsme byli na srdíčku,já si lehnu a tam boule jak kravička 😀
27. srp 2012
rostou mu hrby, bude to velbloud 🙂
26. zář 2012
Taky mi tam dělá takový hrby, ale nestíhám to fotit 🙂