
1 / 12
Dneska jsme začali kupovat výbavičku :) už jsme prostě neodolali:)
tesy22
autor@slunicko1991 nojo budeme mít roštačka 🙂 a co vy co chcete holčičku nebo klučka? ale myslím si že je to jeno hlavně že je to zdravé že ? 🙂
30. črc 2012
@tesy22 přesně tak ale přitel určitě kluka 🙂
a mě je to tak nějak jedno...
30. črc 2012
Pěkné věcičky 🙂 Jestli se pan doktor nespletl, tak my budeme mít Dominičku 🙂
13. zář 2012
nejprve nám bylo řečeno že bude klučík, tak byl vymyšlený Dominik a poté co řekli že je to tedy ba 98,5% holčička, tak jsme přidali "A" 😀 No vidíš, tak jsme měli stejná jména
13. zář 2012
pěkny 🙂