
2 / 12
,,pár ,,oblečku jsme dostali:D všechno není vidět :D jen se ptám kdo to bude žehlit :D
tesy22
autorja se taky těším až nato přijde řada 🙂 ale vubec nevím jak mam ruzné velikosti jak si to mam posklada abych v tom měla pořadek 🙂 to se mi přád honí hlavou ale nato mám trošku času ještě 🙂
1. srp 2012
žehlení mě také neba, ale pro prcka žehlím s radostí
1. srp 2012
Tak to jsem si užívala i teď 🙂 Já mám nahoře ty nejmenší a postupně budu oddělávat a dolovat větší a větší.... 🙂 Jinak hezkej pupík 🙂
1. srp 2012
POčkej, až tě to chytne, jak mě, když vyperu dětem obleční a je hezky, tak to pěkně pověsím ven a koukám, jak mi to všechno poschne, potom to skládám podle velikostí a barev a jsem spokojená z výsledku🙂 Jsem tak trošku maniak na prádlo🙂
12. srp 2012
tohle první žehlení je radost, horší je pak to následné, a to další, a to potom 😀
13. zář 2012
takové žehlení je radost 🙂 já žehlení nesnáším ale Matýskovo oblečení si přižehlení vyloženě užívám 🙂