Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
texetka
3. únor 2020
Zobraz celou zprávu
texetka
2. led 2017
Tak ženy, mám za sebou první odsávání ( dcera má 10 týdnů) a nechápu jak to někdo může dělat dobrovolně jen kvůli posezení s kamarádkou :grinning: Já odsát musím, neb zítra jdu na akutní zákrok k zubaři a i s cestou tam budu kolem 3-4 hodin, což dcerka fakt bez mlíka nevydrží.
Zkoušeli jsme dneska krmit ze lžičky a manželovi to šlo, takže snad to zvládnou :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
texetka
6. pro 2016
Tak žabka má dle poslední kontroly po 6 nedělí 4690 gr a měří 56 cm. Krásně roste, prospívá a je moc šikovná :slight_smile: A já jsem den co den vděčná, že mám krásnou zdravou dcerku .
Zobraz celou zprávu
texetka
23. lis 2016
Tak náš smíšek má měsíc :slight_smile: Není to vždy růžové, občas padám na pusu, ale stejně si to užívám .
Tak dlouho jsem na ni těšila, přála si ji , takže i když pláče, nechce spát, tak se snažím si to užít .
Spíme spolu v posteli, tulíme se, v noci mne kolikrát obejme ručkama - no obejme, položí si je na mě :slight_smile:, když se usměje jsem v sedmém nebi .
Kojím na požádání, uspávám u prsa .
A je mi trochu líto dětí, které maminky odkládají ve prospěch filmu, seriálu do postýlky a nechávají o samotě a třeba i vyplakat , protože ony chtějí mít klid :frowning2:
P.S. ted je El na mém klíně a kouká jako sovička a směje se . Poslouchá jak tukám a líbí se jí to :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
texetka
13. lis 2016
Musím říci, že není nic krásnějšího, než když si ubrečené dítko ( nakojená - prso flusala a řvala do něho, přebalená, měkunké bříško, teplá akorát, vykoupaná ... ) ukonejšíte ke spánku ve svém náručí a ono se k vám pak ještě přitulí.
El totiž má večerní záchvaty pláče. Nevíme proč, jestli zpracovává den ? Spinká a najednou řev, celá rudá.... Nemá na to vliv jestli jsme se ten den jen tulily doma na gauči a v posteli, nebo jsme byly venku . Prostě den co den ve stejnou hodinu . Pomůže jen si lehnout, obejmout, mluvit na nic tichým hlasem a ona se postupně uklidní - ale trvá to někdy i hodinu :frowning2: Pak už spí krásně a budí se jen na kojení.
Zobraz celou zprávu
texetka
8. lis 2016
Tak Eleanorka nám za týden a kousek nabrala 540 gr . Doktorka jen řekla - kojte jak kojíte . Jde jí to k duhu . Ať žije kojení na požádání :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
texetka
5. lis 2016
Hmm, takže asi fakt budu bez mléčných výrobků. Vynechávám teprve druhým dnem a El je o 100 % lepší co se bolení bolení bříška týče. Ted jen najít sponzora, neb kozí věci jsou děsně drahý :frowning2: A já jsem na sýrech závislá ...
Zobraz celou zprávu