
2 / 43
tina30
autorano, v Brodě. Museli jsme tak být ale trošku déle než obvykle, agátka byla malinká. ale ted už to holka jako lusk
30. pro 2010

ano, v Brodě. Museli jsme tak být ale trošku déle než obvykle, agátka byla malinká. ale ted už to holka jako lusk
no ne, Vy jste ale krásní broučínci , rodila jsi Tino také v Brodě ?