luxus
28. pro 2019
Nechápu, jak někdo může něco takového namalovat. Já když třeba namaluji jenom pejska, tak to vypadá, že to malovalo dítě ve školce. Je to viděním nebo tě někdo učil malovat?
28. pro 2019
28. pro 2019
Ty barvy modré jsou luxusní 👍
28. pro 2019
Odstíny jsem chtěla napsat 😀
28. pro 2019
Podelis se o finalni vysledek? 🙂
29. pro 2019
Náááádhera 😍😍🤩🤩
Taky mám rozděláno stejné téma. Jen ne olejem, ale akrylem 🙂
Těším se na tvuj finalni výsledek 🥰
29. pro 2019
S dovolením přidám svůj rozdelany 🙂 jeste si s tim musim pohrát.
Olejem je to rozhodně jemnější napohled🙂 opravdu vaše je úžasné 😍 Jednou jsem s ním zkoušela pracovat a radši přenecham tuhle, dle mého, náročnou disciplínu šikovnějším jedincům🙂
Akryl mi sedne více, dle mého je daleko jednodušší. 🙂
29. pro 2019



Nádhera 😍