
1 / 24
Takhle to nějak vypadlo... Jenže to už byl Toníček b říšku :-)
tobove
autorJé... děkujem... to jsem byla ve 20.tt, ani snad není možný, že mám těď břicho jak balón, hihihihi
28. kvě 2011

Jé... děkujem... to jsem byla ve 20.tt, ani snad není možný, že mám těď břicho jak balón, hihihihi
Krásná fotka moc Vám to tam sluší 🙂