
1 / 33
Takhle mi to testy ukázaly už týden před očekávanou menst.
trija
autordvojčátka to doufám nebudou, máme je sice v rodině,ale nikdy to dobře nedopadlo, tak se toho trochu bojím ☹
28. zář 2010
Páni, pěkné dálnice 😵. Víš, kolik dní to bylo po ovu? Já třeba mám týden před MS 4 dny po ovu a to opravdu žádný test ukázat nemůže ☹
2. říj 2010
trija
autorukázalo mi to asi 11 dní po ovu. ovu jsem měla 10.9. a testy jsem si dělala 21.9. ukázalo mi to docela brzo, většinou to ukazuje až po vynechání MS.
2. říj 2010
Tak to jo, mně když vynechá MS, tak jsem 12 dní po ovu, na MS nezáleží, záleží na dělce trvání těhu 🙂.
3. říj 2010
parádní dálnice...tiše závidím☹
5. říj 2010
trija
autor🙂 děkuji, neboj taky se takových dočkáš 🙂
5. říj 2010
no krasny🙂 a treba dvojcatka kdyz jsou tak silne uz ted🙂